Молодіжна секція НТІДМВ в Острозькій академії – співорганізатор проведення низки міжнародних та всеукраїнських заходів

28.04.2021
image

Молодіжна секція Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин, що діє на факультеті міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» (НаУОА), долучилася до проведення низки інтелектуальних змагань та онлайн-подій: Міжнародного Інтернет-флешмобу до 150-річчя з дня народження Лесі Українки «Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає…», Міжнародного конкурсу творчих робіт для української молоді в діаспорі «Українці в світі», ІІІ Всеукраїнського конкурсу серед учнівської молоді «Закордонне українство: вчора, сьогодні, завтра». Перелічені заходи були організовані за ініціативи Інституту досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара НаУОА. Також співорганізаторами цих проєктів були факультет міжнародних відносин НаУОА, його Наукове товариство студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина. Офіційним медіапартнером був сайт української діаспори «Стожари». 

Інформаційні повідомлення про хід конкурсів, географію поширення у світі, підсумки їхнього проведення публікувалися на офіційних сайтах Інституту досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара, Острозької академії, офіційних сторінках в соціальних мережах Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин, Посольств України в різних державах, українських громадських організацій за кордоном тощо. 

Загалом усі події відбулися із залученням значного кола учасників, котрі представляли більшість областей України та понад 17 країн світу. Учасники Інтернет-флешмобу та конкурсів, їхні наставники були відзначені сертифікатами, а переможці – Дипломами, на адресу українських освітніх закладів і громадських організацій за кордоном надсилалися листи-подяки за долучення до заходів.

Назар Мартинюк