Створення молодіжної секції Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин в Національному університеті «Острозька академія»

13.12.2017

13 грудня 2017 року в Національному університеті «Острозька академія» з ініціативи студентів факультету міжнародних відносин була створена молодіжна секція Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин. Під час першого засідання з числа студентів голосуванням було обрано голову секції, заступника, скарбника та секретарів. Головою молодіжної секції Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин обрали Вікторію Фурман, заступником — Назара Мартинюка, секретарем — Тетяну Ющук.

На теренах України така студентська спілка є першою. Секція об’єднує молодь, зацікавлену у вивченні сфери зовнішніх зносин, історії розвитку дипломатичної служби нашої держави та актуальних питань сучасної зовнішньополітичної діяльності України.

Основними напрямками діяльності секції є проведення тематичних зустрічей з дипломатами, аналітиками-міжнародниками та істориками дипломатії, організація ознайомчих поїздок, проведення наукових досліджень, організація та участь студентів у наукових конференціях та заходах, зокрема —  у щорічній науковій викладацько-студентській конференції «Дні науки» в Національному університеті «Острозька академія», організація заходів для залучення школярів до вивчення історії дипломатії та міжнародних відносин.